The OMM - 50th - October 2017 - Start List: Medium Score
Team Start Time Name Category Club
579 Sat 08:00 - 08:14 Judy Hardman FV FGEN  
  Sun 07:30 - 07:44 Samantha Hardman    
580 Sat 08:00 - 08:14 Paul Roberts M  
  Sun 07:30 - 07:44 Paul Richardson    
581 Sat 08:00 - 08:14 Jackie Scarf FV Calder Valley Fell Runners
  Sun 07:30 - 07:44 Debbie Ryde    
582 Sat 08:00 - 08:14 sue woods FV  
  Sun 07:30 - 07:44 Lisa Whetter    
583 Sat 08:00 - 08:14 Philly Hare FV Pickering RC
  Sun 07:30 - 07:44 Sue Slack   Pickering RC
584 Sat 08:00 - 08:14 Debbie Girldestone FV  
  Sun 07:30 - 07:44 Mary Carrick    
585 Sat 08:00 - 08:14 Bill Mumford MIXV  
  Sun 07:30 - 07:44 Gina Mumford   Eden Valley Runners
586 Sat 08:00 - 08:14 Paul Sharples MIXV Bingley Harriers and AC
  Sun 07:30 - 07:44 Rachael Sharples   Bingley Harriers and AC
587 Sat 08:00 - 08:14 Cali Ingham MIXV Carnethy Hill Running Club
  Sun 07:30 - 07:44 Ian Jackson   Carnethy Hill Running Club
588 Sat 08:00 - 08:14 Stephen Glasper MIXV  
  Sun 07:30 - 07:44 Birgit Hanusch    
589 Sat 08:00 - 08:14 Sarah Ledbury MIXV MDOC
  Sun 07:30 - 07:44 Alex Ledbury   MDOC
590 Sat 08:00 - 08:14 Sarah Francis MIXV SN Orienteering Club
  Sun 07:30 - 07:44 Matthew Grant   SN Orienteering Club
591 Sat 08:00 - 08:14 Imme Davies MIXV Hay Hotfooter
  Sun 07:30 - 07:44 Martin Carter   Hay Hotfooter
592 Sat 08:00 - 08:14 Simon Jones MIXV  
  Sun 07:30 - 07:44 Sara Jones    
593 Sat 08:00 - 08:14 Howard Chambers MIXV Saddleworth Runners
  Sun 07:30 - 07:44 Jo Cunningham   Saddleworth Runners
594 Sat 08:00 - 08:14 Ashley Cooper MIXV  
  Sun 07:30 - 07:44 Angie Page    
595 Sat 08:00 - 08:14 Elaine Stewart MIXV Cosmic Hill Bashers
  Sun 07:30 - 07:44 Richard Wade   Holmfirth Harriers
596 Sat 08:00 - 08:14 Michael Stewart MIXV ESOC
  Sun 07:30 - 07:44 Heather Thomson   ESOC
597 Sat 08:00 - 08:14 Richard Vaughan MIXV LDWA
  Sun 07:30 - 07:44 Jennie Johnson   LDWA
598 Sat 08:00 - 08:14 Philip Evason MIXV Wimborne Oreienteers
  Sun 07:30 - 07:44 Rachel Evason   Wimborne Orienteers
599 Sat 08:00 - 08:14 Sam Scott MIXV Hart Road Runners
  Sun 07:30 - 07:44 Paul Scott   Farnham Tri
600 Sat 08:00 - 08:14 Johanna. Sutton MIXV  
  Sun 07:30 - 07:44 Gareth Sutton    
601 Sat 08:00 - 08:14 Chris Wilkes MIXV  
  Sun 07:30 - 07:44 Christine Wilkes    
602 Sat 08:15 - 08:29 Stuart Worsfold MIXV  
  Sun 07:45 - 07:59 Joanna Campbell    
603 Sat 08:15 - 08:29 Richard Bartlett MIXV  
  Sun 07:45 - 07:59 Miranda Bartlett    
604 Sat 08:15 - 08:29 richard sullivan MIXV WCH
  Sun 07:45 - 07:59 Lucy Wiegand   SYO
605 Sat 08:15 - 08:29 Sally Morgan MIXV  
  Sun 07:45 - 07:59 Gareth Morgan    
606 Sat 08:15 - 08:29 Jessica Jordon-White F  
  Sun 07:45 - 07:59 Diana Saunders    
607 Sat 08:15 - 08:29 Jennifer Hack F  
  Sun 07:45 - 07:59 Alice Jackson    
608 Sat 08:15 - 08:29 Jean Sellar F  
  Sun 07:45 - 07:59 Islay Sellar    
609 Sat 08:15 - 08:29 Alison Scott F FGEN  
  Sun 07:45 - 07:59 Maddy Hallewell    
610 Sat 08:15 - 08:29 Emma Harris F  
  Sun 07:45 - 07:59 Meriel White    
611 Sat 08:15 - 08:29 Lucia F  
  Sun 07:45 - 07:59 Avril Challoner    
612 Sat 08:15 - 08:29 Amy Macfarlane F  
  Sun 07:45 - 07:59 Sarah Roscoe    
613 Sat 08:15 - 08:29 Patricia McCarthy F  
  Sun 07:45 - 07:59 Rose Waterman    
614 Sat 08:15 - 08:29 Alison Love F  
  Sun 07:45 - 07:59 Isabel Berry   Border Liners Orienteering Club
615 Sat 08:15 - 08:29 Helene Woodham F  
  Sun 07:45 - 07:59 Victoria Poll   Bracknell Forest Runners
616 Sat 08:15 - 08:29 Helen Mercer F  
  Sun 07:45 - 07:59 Grace Petkovic    
617 Sat 08:15 - 08:29 Annabelle Lancaster F Wiggle
  Sun 07:45 - 07:59 Stephanie Kitchen   Wiggle
618 Sat 08:15 - 08:29 Jessica Green F  
  Sun 07:45 - 07:59 Sarah Jarvis    
619 Sat 08:15 - 08:29 Helen Ashton FV PFO
  Sun 07:45 - 07:59 Angela Scott   IND
620 Sat 08:15 - 08:29 Sarah Jones  FV  
  Sun 07:45 - 07:59 Robin Carter    
621 Sat 08:15 - 08:29 Caroline Knox F  
  Sun 07:45 - 07:59 Tessa Wardley    
622 Sat 08:15 - 08:29 Victoria Rose Miller F  
  Sun 07:45 - 07:59 Louise Clark    
623 Sat 09:45 - 09:59 Sarah Pike F  
  Sun 09:00 - 09:14 Sarah Pike's Partner    
624 Sat 08:15 - 08:29 Jon Croome MV  
  Sun 07:45 - 07:59 Rob Parkinson   Devon Orienteering Club
625 Sat 08:15 - 08:29 Hywel Watkin MV  
  Sun 07:45 - 07:59 Alan Parry    
626 Sat 08:15 - 08:29 Duncan Marsh MV Dark Peak Fell Runners
  Sun 07:45 - 07:59 Chris Adams    
627 Sat 08:30 - 08:44 John Tullie MV Roxburgh Reivers Orienteering Club
  Sun 08:00 - 08:14 Kenny Short   Border Tri-Athletes
628 Sat 08:30 - 08:44 Thomas Wiesner MV www.thesimm.ch
  Sun 08:00 - 08:14 Remy Steinegger   www.thesimm.ch
629 Sat 08:30 - 08:44 Tim Davie MV  
  Sun 08:00 - 08:14 Harvey Pynn    
630 Sat 08:30 - 08:44 Caroline Baker FV Wickwar Wunners
  Sun 08:00 - 08:14 Jane Miller   Wickwar Wunners
631 Sat 08:30 - 08:44 David Macha MV  
  Sun 08:00 - 08:14 Stephen Macha    
632 Sat 08:30 - 08:44 Graham Hey MV  
  Sun 08:00 - 08:14 Phil Ward    
633 Sat 08:30 - 08:44 Jell Ellis MV  
  Sun 08:00 - 08:14 Peter Ellis    
634 Sat 08:30 - 08:44 Sam Oddie MV  
  Sun 08:00 - 08:14 Bruce Willoughby    
635 Sat 08:30 - 08:44 Philip Jones MV  
  Sun 08:00 - 08:14 David Jones   NGOC
636 Sat 08:30 - 08:44 Albert Sunter MV Lostock AC
  Sun 08:00 - 08:14 Tony Marlow   Lostock AC
637 Sat 08:30 - 08:44 Chris Gunn MV  
  Sun 08:00 - 08:14 Simon Kippin    
638 Sat 08:30 - 08:44 Benedict Ryan MV Ex Army
  Sun 08:00 - 08:14 James McGinn   Army
639 Sat 08:30 - 08:44 Roger Ashby MV Pennine Fellrunners
  Sun 08:00 - 08:14 Richard Scottney   Pennine Fellrunners
640 Sat 08:30 - 08:44 anthony watt MV  
  Sun 08:00 - 08:14 edmund doyle    
641 Sat 08:30 - 08:44 Chris Lates MV Border Liners Orienteering Club
  Sun 08:00 - 08:14 Raymond Wren   Border Liners Orienteering Club
642 Sat 08:30 - 08:44 David Morris MV Cheshire Hash House Harriers
  Sun 08:00 - 08:14 Roger Harrison   Cheshire Hash House Harriers
643 Sat 08:30 - 08:44 Andrew Pitcher MV DFOK
  Sun 08:00 - 08:14 Neil Speers   DFOK
644 Sat 08:30 - 08:44 Andrew Cleave MV Wickwar Wunners
  Sun 08:00 - 08:14 David Graham   Wickwar Wunners
645 Sat 08:30 - 08:44 Brent  MacGregor MV  
  Sun 08:00 - 08:14 Andrew Elliott    
646 Sat 08:30 - 08:44 Ian Wilson MV Cosmics
  Sun 08:00 - 08:14 Mark Tandy   Deeside Runners
647 Sat 08:30 - 08:44 Rob Bryant MV  
  Sun 08:00 - 08:14 Peter Foster   Bristol Orienteering Klub
648 Sat 08:30 - 08:44 Tatsuo Nemoto MV VALEO
  Sun 08:00 - 08:14 Hideki Mori   Japan Sky Running Association
649 Sat 08:30 - 08:44 Blake Dobson MV  
  Sun 08:00 - 08:14 Ben Robertson    
650 Sat 08:45 - 08:59 Andrew Jackson MV  
  Sun 08:15 - 08:29 David Casey    
651 Sat 08:45 - 08:59 Mark Davies MV Hay Hotfooters
  Sun 08:15 - 08:29 John Price   Hay Hotfooters
652 Sat 08:45 - 08:59 Jeremy Lloyd MV Durham Triathlon Club
  Sun 08:15 - 08:29 Alan.Dunmur    
653 Sat 08:45 - 08:59 Keith Wilson MV North York Moors AC
  Sun 08:15 - 08:29 David Allison   North York Moors AC
654 Sat 08:45 - 08:59 Phil Caswell MV  
  Sun 08:15 - 08:29 Rod Smart    
655 Sat 08:45 - 08:59 Matthew Hall MV  
  Sun 08:15 - 08:29 Jim Collins    
656 Sat 08:45 - 08:59 Ray Pickett MV FGEN SROC - Red Rose Orienteers
  Sun 08:15 - 08:29 Ian Pickett   Tyne Bridge Harriers
657 Sat 08:45 - 08:59 Kevan Latham MV South East Lancashire Ortienteering Club
  Sun 08:15 - 08:29 Andrew Bidolak    
658 Sat 08:45 - 08:59 Ian Sandiford MV  
  Sun 08:15 - 08:29 Matthew Townson     
659 Sat 08:45 - 08:59 Andy Pettit MV  
  Sun 08:15 - 08:29 Nick Hayward    
660 Sat 08:45 - 08:59 IAN HODGSON MV  
  Sun 08:15 - 08:29 WAI CHEUNG    
661 Sat 08:45 - 08:59 Richard Broadhead MV Ashbourne Running Club
  Sun 08:15 - 08:29 Chris Draper    
662 Sat 08:45 - 08:59 Graham Ramsden MV Claro Orienteering Club
  Sun 08:15 - 08:29 Adam Lowe    
663 Sat 08:45 - 08:59 steve hampshire MV Pickering Running club
  Sun 08:15 - 08:29 Les Bowes   Pickering Running club
664 Sat 08:45 - 08:59 Alistair Hearn MV  
  Sun 08:15 - 08:29 Scott Elbourne    
665 Sat 08:45 - 08:59 Keith Masson MV Mole Valley Orienteers
  Sun 08:15 - 08:29 Will Heap   Southdown Orienteers
666 Sat 08:45 - 08:59 Christopher Gill MV Selby Striders
  Sun 08:15 - 08:29 Michael White   Selby Striders
667 Sat 08:45 - 08:59 Robert Bood MV Leicestershire Orienteering Club
  Sun 08:15 - 08:29 Martin Gabe   Fleckney & Kibworth Running Club
668 Sat 08:45 - 08:59 Steven Hemingway MV  
  Sun 08:15 - 08:29 Darren Taafe    
669 Sat 08:45 - 08:59 Alan Irving MV WCOC
  Sun 08:15 - 08:29 Paul Managh   Glaxo Hoad Hill HArriers
670 Sat 08:45 - 08:59 Peter Deeks MV  
  Sun 08:15 - 08:29 Antony Rose    
671 Sat 08:45 - 08:59 Roger Hadland MV FGEN  
  Sun 08:15 - 08:29 Nicholas Hadland    
672 Sat 08:45 - 08:59 David Adams MV FGEN  
  Sun 08:15 - 08:29 Bill Welch    
673 Sat 08:45 - 08:59 Richard Woods MV  
  Sun 08:15 - 08:29 Paul Ellis    
674 Sat 09:00 - 09:14 Malcolm Cochrane MV  
  Sun 08:30 - 08:44 David Buckley    
675 Sat 09:00 - 09:14 Robin Frost MV  
  Sun 08:30 - 08:44 Keith Stewart    
676 Sat 09:00 - 09:14 Stephen Collier MV Kennington Chambers
  Sun 08:30 - 08:44 Peter Vojak   Kennington Chambers
677 Sat 09:00 - 09:14 Tom Hutchison MV TeamBath AC
  Sun 08:30 - 08:44 Andy Mullett   TeamBath AC
678 Sat 09:00 - 09:14 Chris Starnes MV  
  Sun 08:30 - 08:44 David Wyatt   Saddleworth Runners
679 Sat 09:00 - 09:14 Neil Bausor MV Hart Road Runners
  Sun 08:30 - 08:44 Andy Sworn   Hart Road Runners
680 Sat 09:00 - 09:14 Roger Watkinson MV 1953
  Sun 08:30 - 08:44 David Cain    
681 Sat 09:00 - 09:14 Richard Watt MV  
  Sun 08:30 - 08:44 Richard Shooter    
682 Sat 09:00 - 09:14 Rob Kohler MV Dartmoor Runners
  Sun 08:30 - 08:44 Nigel Worseys   Dartmoor Runners
683 Sat 09:00 - 09:14 Alan Helm MV  
  Sun 08:30 - 08:44 Ian Helm    
684 Sat 09:00 - 09:14 Richard Baxter MV SYO
  Sun 08:30 - 08:44 Piers Miller    
685 Sat 09:00 - 09:14 Charles Gook MV BADO
  Sun 08:30 - 08:44 Glen Smith    
686 Sat 09:00 - 09:14 Jim Hardcastle MV Clevedon Athgletic Club
  Sun 08:30 - 08:44 Mark Wigley    
687 Sat 09:00 - 09:14 Chris Hopkins MV  
  Sun 08:30 - 08:44 Mark Higgins    
688 Sat 09:00 - 09:14 Bruce Girdlestone MV  
  Sun 08:30 - 08:44 robert hawkins   rhelex
689 Sat 09:00 - 09:14 Andrew Farnworth MV  
  Sun 08:30 - 08:44 Tim Cook    
690 Sat 09:00 - 09:14 Jon Maskill MV  
  Sun 08:30 - 08:44 Ben Tarlow    
691 Sat 09:00 - 09:14 Andrew Smith MV  
  Sun 08:30 - 08:44 John Greenwood    
692 Sat 09:00 - 09:14 Matt Hing MV  
  Sun 08:30 - 08:44 Mike Jeavons    
693 Sat 09:00 - 09:14 Neil Stantiall MV Stubbington Green Runners
  Sun 08:30 - 08:44 Phil Hobby   Stubbington Green Runners
694 Sat 09:00 - 09:14 Shuhei Akamine MIX  
  Sun 08:30 - 08:44 Miyuki Tamura    
695 Sat 09:00 - 09:14 Alastair Graves MIX  
  Sun 08:30 - 08:44 Catriona Graves   Edinburgh Uni H&H
696 Sat 09:00 - 09:14 Derek Fryer MIX  
  Sun 08:30 - 08:44 Alison Fryer    
697 Sat 09:00 - 09:14 Louise Hawson MIX  
  Sun 08:30 - 08:44 Matthew Fennelow    
698 Sat 09:15 - 09:29 Naomi Day MIX FGEN  
  Sun 08:45 - 08:59 Chris Day    
699 Sat 09:15 - 09:29 Matthew Robinson MIX  
  Sun 08:45 - 08:59 Abigail Holland    
700 Sat 09:15 - 09:29 Steve Collins MIX FGEN  
  Sun 08:45 - 08:59 Rebecca Collins    
701 Sat 09:15 - 09:29 Helen Gardner MIX SLOW
  Sun 08:45 - 08:59 Simon Gardner   CLYDE
702 Sat 09:15 - 09:29 Pete Forbes MIX  
  Sun 08:45 - 08:59 Frances Coles    
703 Sat 09:15 - 09:29 Jayne Lee MIX  
  Sun 08:45 - 08:59 Geraint Lee    
704 Sat 09:15 - 09:29 Paul Jackson MIX  
  Sun 08:45 - 08:59 Jacqueline Jackson    
705 Sat 09:15 - 09:29 Kira Rehfeld MIX Vegan Runners UK
  Sun 08:45 - 08:59 Matthias May   Vegan Runners UK
706 Sat 09:15 - 09:29 Andrew Hay MIX  
  Sun 08:45 - 08:59 Sally Trussler    
707 Sat 09:15 - 09:29 Sarah Scarbrough MIX Mole Valley Orienteering Club
  Sun 08:45 - 08:59 Tim Scarbrough   Mole Valley Orienteering Club
708 Sat 09:15 - 09:29 James Godfrey MIX  
  Sun 08:45 - 08:59 Nikki Waters    
709 Sat 09:15 - 09:29 Joshua Chambers MIX  
  Sun 08:45 - 08:59 Jade Bowling    
710 Sat 09:15 - 09:29 Jonathon Davies MIX  
  Sun 08:45 - 08:59 Nicola Mason    
711 Sat 09:15 - 09:29 Alan Saul MIX  
  Sun 08:45 - 08:59 Bodil Oudshoorn    
712 Sat 09:15 - 09:29 Jonathon Marks MIX Carnethy
  Sun 08:45 - 08:59 Lindsay Doig   Carnethy
713 Sat 09:15 - 09:29 Alex Spencer MIX  
  Sun 08:45 - 08:59 Debbie Spencer    
714 Sat 09:15 - 09:29 Alan Mackay MIX Darlington Triathlon Club
  Sun 08:45 - 08:59 Zoe Mackay   Darlington Triathlon club
715 Sat 09:15 - 09:29 Spike Reid MIX Project Awesome
  Sun 08:45 - 08:59 Claire Briggs   Project Awesome
716 Sat 09:15 - 09:29 Mark Bullock MIX  
  Sun 08:45 - 08:59 Cherry Bedford    
717 Sat 09:15 - 09:29 Nic Maskell MIX  
  Sun 08:45 - 08:59 Matt Whitehead     
718 Sat 09:15 - 09:29 Sarah Vernau MIX  
  Sun 08:45 - 08:59 David Vernau    
719 Sat 09:15 - 09:29 David Altabev MIX Project Awesome
  Sun 08:45 - 08:59 Ursula Heath   Project Awesome
720 Sat 09:15 - 09:29 Rudi Aerts MIX Omega Belgium
  Sun 08:45 - 08:59 Lies Desaer   Omega belgium
721 Sat 09:15 - 09:29 Andrew Derrick MIX Saxons OC
  Sun 08:45 - 08:59 Samantha Prior/Lisa Blair   Saxons OC
722 Sat 09:30 - 09:44 Tania Milnes MIX  
  Sun 09:00 - 09:14 Tom Rumsey    
723 Sat 09:30 - 09:44 Mette Hansen MIX  
  Sun 09:00 - 09:14 Simon Green    
724 Sat 09:30 - 09:44 Steven Paterson MIX  
  Sun 09:00 - 09:14 Elinor Crockford    
725 Sat 09:30 - 09:44 Ben Savage MIX  
  Sun 09:00 - 09:14 Helen Casey    
726 Sat 09:30 - 09:44 Neil Palmer MIX K&C
  Sun 09:00 - 09:14 Sarah Kitching    
727 Sat 09:30 - 09:44 Mark Sammon MIXV SELOC
  Sun 09:00 - 09:14 Michelle Sunter   Lostock AC
728 Sat 09:30 - 09:44 Paddy Brodie MV  
  Sun 09:00 - 09:14 Pete Porter    
729 Sat 09:30 - 09:44 Darren Baker MIX  
  Sun 09:00 - 09:14 Josie Greenhaulgh    
730 Sat 09:30 - 09:44 Rachel Simpson MIX  
  Sun 09:00 - 09:14 Jack Simpson    
731 Sat 09:30 - 09:44 Paul Booth MIX  
  Sun 09:00 - 09:14 Rosie Jones    
732 Sat 09:30 - 09:44 Emma Burnett MIX  
  Sun 09:00 - 09:14 Allan Munro    
733 Sat 09:30 - 09:44 Fiona Johnson MIX STOCKPORT HARRIERS
  Sun 09:00 - 09:14 Malcolm Johnson   STOCKPORT HARRIERS
734 Sat 09:30 - 09:44 James Fraser M  
  Sun 09:00 - 09:14 Christian Pohl   Accenture
735 Sat 09:30 - 09:44 Ben Rosedale M  
  Sun 09:00 - 09:14 Ben Rosedale's partner    
736 Sat 09:30 - 09:44 Dr T E Pollak M  
  Sun 09:00 - 09:14 Dr T E Pollaks Partner    
737 Sat 09:30 - 09:44 Rytis Kevelaitis M  
  Sun 09:00 - 09:14 Emilis Ruzele    
738 Sat 09:30 - 09:44 James Paton M  
  Sun 09:00 - 09:14 Adrian Keeble    
739 Sat 09:30 - 09:44 Mark Parrott M  
  Sun 09:00 - 09:14 Thomas Parrott    
740 Sat 09:30 - 09:44 Carl Stanton M  
  Sun 09:00 - 09:14 Benjamin Fenton    
741 Sat 09:30 - 09:44 Adrian mcinally M  
  Sun 09:00 - 09:14 Mark mcinally    
742 Sat 09:30 - 09:44 Paulius Maciulevicius M Be Sienu
  Sun 09:00 - 09:14 Andrius Trunovas   Be Sienu
743 Sat 09:30 - 09:44 Alan Duncan MV  
  Sun 09:00 - 09:14 Lawrence Jones    
744 Sat 09:30 - 09:44 James Anderson Anderson M  
  Sun 09:00 - 09:14 Ciron Edwards    
745 Sat 09:30 - 09:44 John Arnold M  
  Sun 09:00 - 09:14 Adrian Butter   SN
746 Sat 09:30 - 09:44 Andrew Barlass M  
  Sun 09:00 - 09:14 Joe Fisher    
747 Sat 09:30 - 09:44 Alan Jarvis M Military
  Sun 09:00 - 09:14 James Rhodes   Military
748 Sat 09:45 - 09:59 Lloyd Rees M Verulam
  Sun 09:15 - 09:29 Finlay Guerin   Verulam
749 Sat 09:45 - 09:59 Derek Allison M FGEN Lakeland Orienteering Club
  Sun 09:15 - 09:29 Stewart Allison   Lakeland Orienteering Club
750 Sat 09:45 - 09:59 Allan Hodkinson M  
  Sun 09:15 - 09:29 Craig Cairns    
751 Sat 09:45 - 09:59 Tom Ratcliffe M York Knavesmire Harriers
  Sun 09:15 - 09:29 Chris Roberts   York Knavesmire Harriers
752 Sat 09:45 - 09:59 Simon Pickard M Fat Dad's Bike Club
  Sun 09:15 - 09:29 Robin Ellis   Fat Dads Bike Club
753 Sat 09:45 - 09:59 Nick Martin M CLOK Cleveland
  Sun 09:15 - 09:29 Alex Doyle    
754 Sat 09:45 - 09:59 Rob Munday M Find a Race
  Sun 09:15 - 09:29 David Wearn   Find a Race
755 Sat 09:45 - 09:59 Dave Aldridge M  
  Sun 09:15 - 09:29 Robert Rose    
756 Sat 09:45 - 09:59 James Millington M  
  Sun 09:15 - 09:29 Michael Leadbetter     
757 Sat 09:45 - 09:59 Iain McIntyre M  
  Sun 09:15 - 09:29 Robert McIntyre    
758 Sat 09:45 - 09:59 Caspian James M  
  Sun 09:15 - 09:29 Simon Reynolds   BADTri
759 Sat 09:45 - 09:59 Simon Bullock M  
  Sun 09:15 - 09:29 Chris Lees    
760 Sat 09:45 - 09:59 Sam Jenner M  
  Sun 09:15 - 09:29 James Langstraat    
761 Sat 09:45 - 09:59 Edward Bailey M  
  Sun 09:15 - 09:29 James Lawless    
762 Sat 09:45 - 09:59 Rob Berger M wiggle runner
  Sun 09:15 - 09:29 Will Pakes-Geddes   wiggle runner
763 Sat 09:45 - 09:59 Ian Mitchell  M Ocean lake triathlon
  Sun 09:15 - 09:29 Jonathan Bond   Ocean lake triathlon
764 Sat 09:45 - 09:59 Andrew Trigg M FGEN Erme Valley Harriers
  Sun 09:15 - 09:29 Ben Trigg   Erme Valley Harriers
765 Sat 09:45 - 09:59 James Watson M BMC
  Sun 09:15 - 09:29 Michael Murray/Matthew Myerscough   BMC
766 Sat 09:45 - 09:59 Derek Lee M AIRE
  Sun 09:15 - 09:29 Graham Driver    
767 Sat 09:45 - 09:59 Ollie March M  
  Sun 09:15 - 09:29 Alex Phillips    
768 Sat 09:45 - 09:59 Tom Farrand M  
  Sun 09:15 - 09:29 Jon Seddon    
769 Sat 09:45 - 09:59 Simon Thacker M  
  Sun 09:15 - 09:29 Nigel Thacker    
770 Sat 09:45 - 09:59 James White M  
  Sun 09:15 - 09:29 Michael Priestman    
771 Sat 09:45 - 09:59 Harry Eaton M  
  Sun 09:15 - 09:29 Patrick Eaton    
772 Sat 10:00 - 10:14 Iain Smith-Ward M FGEN Lakeland Orienteering Club
  Sun 09:30 - 09:44 Francis Smith-Ward   Lakeland Orienteering Club
773 Sat 10:00 - 10:14 steven mclellan M  
  Sun 09:30 - 09:44 paul bridge    
774 Sat 10:00 - 10:14 Jonathan Waller M Darwen Dashers
  Sun 09:30 - 09:44 Steve Brindle    
775 Sat 10:00 - 10:14 Jake White M  
  Sun 09:30 - 09:44 Nathan Blencowe    
776 Sat 10:00 - 10:14 Bradley Payne M  
  Sun 09:30 - 09:44 Rick Butters    
777 Sat 10:00 - 10:14 Alex Rose M  
  Sun 09:30 - 09:44 Adam Caswell    
778 Sat 10:00 - 10:14 Daniel Case M  
  Sun 09:30 - 09:44 Dara Patrick    
779 Sat 09:30 - 09:44 Kevin Patrick MV  
  Sun 10:00 - 10:14 Tom Woolley    
780 Sat 10:00 - 10:14 Richard Ward M FindaRace
  Sun 09:30 - 09:44 Christopher Schoeb   FindaRace
781 Sat 10:00 - 10:14 Dominic Merrett M FGEN  
  Sun 09:30 - 09:44 Edward Merrett    
782 Sat 10:00 - 10:14 Lewis Hopkins M FGEN  
  Sun 09:30 - 09:44 Joe Bates    
783 Sat 10:00 - 10:14 Bruce Kilpatrick M  
  Sun 09:30 - 09:44 Ewan Wilson    
784 Sat 10:00 - 10:14 Andrew Ebbens M  
  Sun 09:30 - 09:44 Stehpen Ebbens    
785 Sat 10:00 - 10:14 Stuart Nicholson M  
  Sun 09:30 - 09:44 Will Henwood    
786 Sat 10:00 - 10:14 Mathew Winslade M  
  Sun 09:30 - 09:44 Ashley Allen    
787 Sat 10:00 - 10:14 Chris Laws M teamHSX
  Sun 09:30 - 09:44 Richard Batstone   teamHSX
788 Sat 10:00 - 10:14 Hamish Waring M  
  Sun 09:30 - 09:44 Andy Heaton    
789 Sat 10:00 - 10:14 John Allan M Calder Valley Fell Runners
  Sun 09:30 - 09:44 Jack Rose   Hyde Park Harriers
790 Sat 10:00 - 10:14 Charlie Lloyd M FGEN Dartmoor Runners
  Sun 09:30 - 09:44 Sam Lloyd   Tamar Valley Hash House Harriers
791 Sat 10:00 - 10:14 Chris Shearlock M Fat Dads BC
  Sun 09:30 - 09:44 Ross Beard   Fat dads BC
792 Sat 10:00 - 10:14 richard brann M  
  Sun 09:30 - 09:44 robert poore    
793 Sat 10:00 - 10:14 Merlin Hetherington M  
  Sun 09:30 - 09:44 Alex McMaster   Tayforth UOTC
794 Sat 10:00 - 10:14 David Hellard M Bad Boy Running Podcast
  Sun 09:30 - 09:44 Ross Macdonald   Bum Biscuits and the Playboy Bagpus
795 Sat 10:00 - 10:14 Paul Higgs M Bath Bats
  Sun 09:30 - 09:44 James Johnson   Bath Bats
796 Sat 10:00 - 10:14 Ben Hadfield M  
  Sun 09:30 - 09:44 Pietro Andrianopoli    
797 Sat 10:15 - 10:29 Ali Turnham  M Turnham Alpine Adventures Club
  Sun 09:45 - 09:59 Andrew McGrath   Sorby Hinds
798 Sat 10:15 - 10:29 Thomas Feakins M  
  Sun 09:45 - 09:59 Joseph Riley   Tri Anglia
799 Sat 10:15 - 10:29 EDMUND JACK M  
  Sun 09:45 - 09:59 JAMES MOTTRAM    
800 Sat 10:15 - 10:29 Gary Trewartha M Gala Harriers
  Sun 09:45 - 09:59 Grant Trewartha    
801 Sat 10:15 - 10:29 David Underhill M  
  Sun 09:45 - 09:59 Bob Jones    
802 Sat 10:15 - 10:29 Sean Fishpool M  
  Sun 09:45 - 09:59 Toby Bull   Wadhurst
803 Sat 10:15 - 10:29 Richard Wells M  
  Sun 09:45 - 09:59 Chris Baker    
804 Sat 10:15 - 10:29 Dave Kirby M  
  Sun 09:45 - 09:59 Daniel Aspel    
805 Sat 10:15 - 10:29 Richard Page M Chippenham Harriers
  Sun 09:45 - 09:59 Rob Harwood    
806 Sat 10:15 - 10:29 Jonathan Hallam M  
  Sun 09:45 - 09:59 Ian Furlong    
807 Sat 10:15 - 10:29 David Sandford M  
  Sun 08:15 - 08:29 Phil Friel    
808 Sat 10:15 - 10:29 Stephen Whitaker M  
  Sun 09:45 - 09:59 Joe Atherton    
809 Sat 10:15 - 10:29 William Durham M  
  Sun 09:45 - 09:59 Timour Wehbi    
810 Sat 10:15 - 10:29 David Savage M FGEN  
  Sun 09:45 - 09:59 Giles Savage    
811 Sat 10:15 - 10:29 Christopher Vardy M FGEN  
  Sun 09:45 - 09:59 Jonathan Vardy    
812 Sat 10:15 - 10:29 Ian Jones M FGEN North Gloucester Orienteering Club
  Sun 09:45 - 09:59 Lawrence Jones   Bristol University Orienteering Club
813 Sat 10:15 - 10:29 Robert Reurekas M  
  Sun 09:45 - 09:59 Arno Storm    
814 Sat 10:15 - 10:29 Tom Inman M Bristol Up and Runners
  Sun 09:45 - 09:59 Chris Pollard    
815 Sat 10:15 - 10:29 John Wootton MIX FGEN  
  Sun 09:45 - 09:59 Liz Wootton    
816 Sat 10:15 - 10:29 Christopher Ainsworth MV  
  Sun 09:45 - 09:59 Andy Hicks