Results for The OMM - 28-Oct-2017 - Long Score

...return to index

Long Score - Results

  Pos Name Club Category Saturday Sunday Total Total Time Vet % Vet Total FGEN
Certificate 1st Nick Barrable & Darrel High   MV 540 (1) 490 (1) 1030 12:39:40 91 1.5 1045  
Certificate 2nd Calvin Routledge & Max Cole [MIL]   MV 460 (8) 440 (2) 900 12:42:06 97 10.5 994  
Certificate 3rd Tim Patterson & Rob Patterson Aireneteers SLOW M 516 (3) 382 (5) 898 13:19:29        
Certificate 4th Richard Hunt & Glen Borrell Dark Peak Fell Runners M 522 (2) 366 (6) 888 13:25:19        
Certificate 5th Ben Stansfield & Pat Bartlett Central Athletics Club MV 470 (7) 404 (3) 874 13:11:58 99 13.5 992  
Certificate 6th Phil Scarf & Bill Johnson Team Endurancelife Calder Valley Fell Runners MV 510 (4) 360 (7) 870 12:47:38 106 24 1078  
Certificate 7th Glen Davies & Huw Davies Mercia Fell Runners M 458 (9) 396 (4) 854 13:07:45       G
Certificate 8th Ian Jones & Jeff Powell Davies ERYRI Orienteers Border Liners Orienteering Club M 490 (5) 328 (10) 818 13:20:24        
Certificate 9th Robert Stein & Phil Archer Cumberland Fell Runners M 480 (6) 290 (20) 770 13:02:34        
Certificate 10th Lee Langdon & Mary Gillie Clywdian Range Runners MIX 410 (10) 350 (8) 760 12:35:33        
Certificate 11th Will Hancock & James Turner Cornwall Orienteering M 380 (16) 350 (9) 730 12:38:52        
Certificate 12th James Lowe & Abigail Smith DPFR & Univeristy of Sheffield Mountaineering Club MIX 394 (13) 292 (17) 686 13:10:57        
Certificate 13th Mark Vyvyan-Robinson & Richard Dearden SLOW & NOC MV 406 (11) 280 (24) 686 13:17:07 91 1.5 696  
Certificate 14th Peter Ward & Jon Peatman [MIL] Fusiliers M 380 (14) 300 (16) 680 12:12:00        
Certificate 15th Toby Miles & Phil Carpenter   MV 370 (17) 310 (13) 680 12:43:31 93 4.5 711  
Certificate 16th Claire Gordon & Sarah O'Neil HBT F 400 (12) 260 (30) 660 12:19:13        
Certificate 17th Angus Davidson & John Mitchell Carnethy HRC M 364 (18) 280 (23) 644 12:57:28        
Certificate 18th Paddy Blythe & Mark Blythe   MV 302 (32) 310 (14) 612 12:54:19 100 15 704  
Certificate 19th Will Ames & Ed Ames Dartmoor Runners M 300 (36) 310 (12) 610 12:32:56        
Certificate 20th Charlie Whetwell & Ben Adams   M 294 (40) 310 (15) 604 12:59:23        
Certificate 21st Iain Church & Pete Helme BAOC M 350 (19) 250 (37) 600 12:42:02        
Certificate 22nd Fiona Taylor & Alex Kendall   MIX 320 (24) 270 (26) 590 12:07:07        
Certificate 23rd Andrew Beattie & Simon Crowther   M 300 (35) 290 (18) 590 12:12:37        
Certificate 24th Daniel Dillon & Stephen Dickson   M 300 (39) 290 (19) 590 12:48:08        
Certificate 25th David Armstrong & Lauren Orr Warwick Mountains MIX 330 (22) 258 (32) 588 13:24:52        
Certificate 26th Dan Smith & Gareth Smith   M 310 (31) 270 (27) 580 12:50:53        
Certificate 27th Ellie Salisbury & Adrian Moir Fabian4 MIXV 300 (38) 280 (25) 580 12:54:44 112 33 771  
Certificate 28th Nigel Fenwick & Martin White   MV 330 (20) 250 (38) 580 12:56:52 108 27 737  
Certificate 29th Heather Dawe & Andrea Priestley   FV 330 (21) 250 (36) 580 12:59:01 91 1.5 589  
Certificate 30th Corinne Watson & John Watson   MIX 294 (41) 280 (21) 574 12:42:38        
Certificate 31st Mark Bevan & Jon West Durham Fell Runners MV 290 (43) 280 (22) 570 12:08:19 93 4.5 596  
Certificate 32nd Laura Clarke & Grant Clarke [MIL] Swindon Striders MIX 310 (30) 250 (40) 560 13:22:57        
Certificate 33rd Matthew Robinson & Richard Henson   M 302 (33) 250 (35) 552 13:02:11        
Certificate 34th Rich Cantrill & Jez Stemp [MIL] RM M 300 (34) 250 (33) 550 12:04:22        
Certificate 35th Christopher Pyke & Thomas Walby Tortoise Racing M 290 (44) 260 (31) 550 12:29:51        
Certificate 36th Peter Luckett & Neil Hatherall   MV 310 (28) 230 (44) 540 12:16:26 92 3 556  
Certificate 37th Paul Stubbs-Jefferies & Phil England   MV 316 (26) 220 (49) 536 12:54:23 112 33 713  
Certificate 38th Mandy Goth & Sue Roberts Todmorden Harriers FV 300 (37) 230 (45) 530 12:47:16 112 33 705  
Certificate 39th Deema Mozayen & David Steele Warwick Mountains M 380 (15) 142 (93) 522 13:21:27        
Certificate 40th David Lee & Chris Cripps   MV 310 (29) 210 (55) 520 12:35:54 91 1.5 528  
Certificate 41st Brendon Howe & Henrik Johnsson Saxons Orienteering Club LAT Racing M 312 (27) 208 (60) 520 13:14:17        
Certificate 42nd Chris Swanepoel & Johan Guasden Kong Adventure M 274 (46) 240 (41) 514 13:02:15        
Certificate 43rd Lisa Kaye & Ben Crowther Todmorden Harriers MIX 258 (56) 250 (34) 508 12:28:29        
Certificate 44th David Primhak & James Primhak   M 292 (42) 210 (59) 502 13:47:48        
Certificate 45th Matt Pearson & Rob Horton   M 224 (68) 270 (28) 494 13:00:50        
Certificate 46th Lucas Van Muiswinkel & George Neville-Jones   M 260 (52) 230 (43) 490 12:27:30        
Certificate 47th Karen Nash & Rowena Browne FRA Bowland FV 270 (48) 220 (50) 490 12:44:18 111 31.5 644  
Certificate 48th Steve Lumb & Stuart Ferguson   MV 262 (50) 220 (48) 482 13:00:14 119 43.5 692  
Certificate 49th Chris Kelsey & Ben Kelsey   M 172 (101) 310 (11) 482 13:37:17       G
Certificate 50th Jen Scotney & Marcus Scotney Dark Peak Fell Runners MIX 320 (25) 160 (76) 480 12:09:40        
Certificate 51st Tim Martland & Simon Martland Lymm Runners East Pennine OC MV 260 (53) 210 (58) 470 12:48:35 105 22.5 576  
Certificate 52nd Sabrina Verjee & Ben Turner   MIX 322 (23) 140 (104) 462 12:56:12        
Certificate 53rd Olly Boney & Iain Carroll   M 230 (66) 230 (46) 460 12:56:36        
Certificate 54th Simon Wright & Andrew Oliver [MIL] British Army M 218 (74) 240 (42) 458 13:08:55        
Certificate 55th Alex Burns & Bill Edwards   M 230 (63) 220 (53) 450 12:41:19        
Certificate 56th Rob Lee & Christopher Dykes   M 200 (86) 250 (39) 450 13:00:30        
Certificate 57th Owen Mills & Stef Kitts Keswick AC Keighly & Craven AC MIXV 220 (73) 230 (47) 450 13:28:20 91 1.5 456  
Certificate 58th Linda Smith & Caroline Watt Cosmic Hillbashers FV 266 (49) 180 (66) 446 13:33:46 99 13.5 506  
Certificate 59th Dan Cheesman & Jim Cleaver [MIL] Royal Marines Former Royal Marine M 260 (51) 180 (64) 440 11:35:43        
Certificate 60th Colin Kirk-Potter & Andy Powell Run Venture Ltd M 250 (61) 190 (63) 440 12:00:42        
Certificate 61st Dave Finch & Sarah Pritchard Project Awesome MIX 280 (45) 160 (77) 440 12:28:44        
Certificate 62nd Wesley Jones & Christopher Lodge Stubbington Green Runners MV 210 (76) 220 (51) 430 12:18:51 92 3 443  
Certificate 63rd Yousaf Mirza & Tom Stroud Southdown Orienteers M 260 (55) 160 (74) 420 12:24:05        
Certificate 64th Andy Heald & Mick Garratt Club 18 - 30 Club 18-30 MV 200 (79) 210 (57) 410 11:43:07 128 57 644  
Certificate 65th Oliver Marner & Mark Lockett Dartmoor Runners MV 210 (78) 200 (61) 410 12:21:05 91 1.5 416  
Certificate 66th Mike Warren & Chris Bradley Preston Harriers BMC M 270 (47) 140 (105) 410 12:35:02        
Certificate 67th Adam Petzsch & James Reaney [MIL]   M 230 (65) 178 (67) 408 12:55:27        
Certificate 68th Sean Gibson & Harry Mcghie   M 256 (58) 150 (92) 406 13:29:08        
Certificate 69th Matt Perry & Russ Clarke Clayton-Le-Moors M 242 (62) 160 (72) 402 12:20:04        
Certificate 70th Alexander Maclennan & Robert Wight   M 260 (54) 130 (119) 390 11:58:20        
Certificate 71st Karen Crawford & Jane Stagg BOK Bristol orienteering Klub FV 230 (64) 160 (73) 390 12:07:06 94 6 414  
Certificate 72nd Douglas Roberts & Joe Flanagan   M 170 (108) 220 (52) 390 12:48:55        
Certificate 73rd Nick Lowton & Jonathon Bourne   MV 178 (98) 210 (56) 388 13:00:10 94 6 412  
Certificate 74th Lisa Boyd & Euan Boyd   MIX 214 (75) 170 (68) 384 12:22:51        
Certificate 75th Mike King & William Parkhouse   M 200 (88) 180 (65) 380 13:09:33        
Certificate 76th Steve Jeffs & John Moreton Dallam Running Club Howgill Harriers MV 226 (67) 150 (88) 376 12:20:02 109 28.5 483  
Certificate 77th Janet Hill & John Williams springfield striders Pennine Fell Runners MIXV 200 (85) 170 (71) 370 12:48:37 128 57 581  
Certificate 78th Andy Joynson & Mark Grover Craven Energy MV 160 (119) 210 (54) 370 13:30:44 102 18 437 G
Certificate 79th David Brigden & Geoff Maitland-Jones Ex Armed Forces MV 220 (70) 140 (97) 360 11:23:30 118 42 511  
Certificate 80th Nicholas Jones & Milo Middleton   M 250 (60) 100 (141) 350 12:05:06        
Certificate 81st Mike Goodyer & Maggie Beggs   MIXV 200 (87) 140 (96) 340 11:26:49 116 39 473  
Certificate 82nd Alastair Burns & Alex Stearn   M 210 (77) 130 (118) 340 11:47:16        
Certificate 83rd Nick Whittingham & Brent Lindsay Penistone Footpath Runners MV 170 (104) 170 (69) 340 12:04:59 120 45 494  
Certificate 84th Brian Layton & Andrew Collings Tring Running Club. MV 180 (95) 160 (78) 340 12:14:14 116 39 472  
Certificate 85th Christopher Goddard & Izaak Tyson-Hirst   M 180 (96) 160 (79) 340 12:24:20        
Certificate 86th Nick Outram & Phil Outram   M 74 (152) 264 (29) 338 14:54:28        
Certificate 87th Fred Boardman & Emily Peers [MIL] British Army MIX 176 (99) 156 (80) 332 13:02:35        
Certificate 88th Ian Blakemore & Ian Leach   M 200 (81) 130 (108) 330 09:55:50        
Certificate 89th Alan Ramsay & John Sutherland Carnethy HRC M 200 (80) 130 (121) 330 11:37:29        
Certificate 90th David Moisley & David Sayer Newbury AC Reading Joggers MV 200 (84) 130 (120) 330 11:52:51 126 54 508  
Certificate 91st Ash Daniels & Jim Hutton [MIL]   MV 220 (71) 110 (136) 330 12:30:51 102 18 390  
Certificate 92nd John Berry & Clive Roberts Team Jobbie MV 174 (100) 150 (90) 324 12:57:31 118 42 460  
Certificate 93rd Adam Juniper & Cat Hills   MIX 170 (105) 150 (82) 320 11:20:53        
Certificate 94th Darren Barksby & Victoria Bates   MIX 170 (106) 150 (87) 320 11:39:40        
Certificate 95th Thomas Kingston & Hetty Key   MIX 200 (82) 120 (128) 320 12:10:01        
Certificate 96th Andrew Hart & Robert Clemens   MV 190 (91) 130 (125) 320 13:36:12 95 7.5 344  
Certificate 97th Simon Bowes & Les Bowes   MV 128 (136) 192 (62) 320 15:24:43 90 0 320  
Certificate 98th Marian Elliott & Colin Dutkiewicz SLOW MIX 256 (57) 60 (158) 316 12:07:17        
Certificate 99th David Betteridge & Steve Gilbert   M 166 (111) 150 (83) 316 13:01:35        
Certificate 100th Helen Wilson & David Wilson Todmorden Harriers MIXV 184 (93) 130 (122) 314 12:39:19 114 36 427  
Certificate 101st Colwyn Jones & William Shaw   MV 170 (103) 140 (94) 310 10:35:09 131 61.5 501  
Certificate 102nd Jonathan Trinder & Imogen Trinder   MIX 160 (114) 150 (85) 310 11:28:42       G
Certificate 103rd Andy Southby & Lee Wildey [MIL]   MV 200 (83) 110 (135) 310 12:16:53 95 7.5 333  
Certificate 104th Stuart Doig & Stuart Warrender   M 168 (110) 140 (103) 308 13:17:13        
Certificate 105th Luke Noble & Aengus McCullough   M 194 (89) 110 (131) 304 12:16:05        
Certificate 106th James Hogg & Ken Ions   M 172 (102) 130 (107) 302 11:58:51        
Certificate 107th Steven Simmons & Steven Hamblett   MV 160 (116) 140 (101) 300 11:56:09 103 19.5 358  
Certificate 108th Christopher Coppellotti & Neil Thomas   MV 160 (117) 140 (98) 300 11:56:34 99 13.5 341  
Certificate 109th Pete Twyman & James O'Connell   MV 150 (123) 150 (86) 300 12:09:14 90 0 300  
Certificate 110th Miguel Boland & Gilles Favier   M 190 (90) 110 (138) 300 13:11:22        
Certificate 111th Paul Stanton & Elliot Stanton   M 168 (109) 130 (116) 298 11:57:08       G
Certificate 112th Warren Danby & Nicholas Cole   MV 178 (97) 120 (129) 298 13:15:07 105 22.5 365 G
Certificate 113th Tim Short & Tom Grant   M 182 (94) 110 (137) 292 13:36:39        
Certificate 114th Jamie McGrory & Jack Warrillow [MIL] ATR Winchester (Army) M 220 (69) 70 (155) 290 11:39:37        
Certificate 115th Des Thorpe & Nick Haynes Saddleworth Runners MV 124 (137) 160 (75) 284 13:29:11 100 15 327  
Certificate 116th Lydia Nixon & Vicky Lowrie   F 140 (127) 140 (102) 280 11:47:14        
Certificate 117th Steve Wathall & Charmian Heaton Retford AC FRA MIXV 170 (107) 110 (133) 280 12:12:26 117 40.5 394  
Certificate 118th Ben Shannon & Zoe Sewter Hermitage Harriers MIX 150 (124) 130 (117) 280 12:14:10        
Certificate 119th Emma Lloyd-Davies & Alice Chivers   F 140 (129) 140 (106) 280 12:45:55        
Certificate 120th Graham Brown & Martin Hilton Old Knackered Runners Tattenhall Runners MV 160 (113) 110 (130) 270 10:29:39 107 25.5 339  
Certificate 121st David King & David Hatton   MV 140 (128) 130 (109) 270 10:31:29 100 15 311  
Certificate 122nd Ray Majer & Tim Digger   MV 140 (126) 130 (114) 270 11:09:37 128 57 424  
Certificate 123rd Anna Ayres & Andrew Ayres Congleton Harriers Sandbach striders MIX 130 (133) 140 (100) 270 11:43:53        
Certificate 124th Martyn Williams & Gareth Williams Arena 80 AC MV 120 (139) 150 (91) 270 12:03:24 97 10.5 299 G
Certificate 125th David Snook & Jack Anthony [MIL]   M 188 (92) 80 (153) 268 12:42:26        
Certificate 126th Andy Scaife & Luke Fradsham accili ratti MV 156 (120) 110 (134) 266 13:03:12 93 4.5 278  
Certificate 127th Robert Woodward & Andy Kilby Dursley Running Club MV 134 (130) 130 (115) 264 11:50:20 124 51 398  
Certificate 128th Joshua Macklin & Paul Broadway   M 220 (72) 40 (162) 260 12:35:25        
Certificate 129th Robert Small & Gawain Davies   MV 130 (135) 130 (124) 260 13:14:13 111 31.5 342  
Certificate 130th Miguel Boland & Xavier Boland Team Toblerone M 86 (147) 170 (70) 256 13:39:00        
Certificate 131st John Leeson & Carl Nichols Harlequins Orienteering Club MV 112 (140) 140 (95) 252 11:47:52 111 31.5 331  
Certificate 132nd Ian Harryman & Peter Dyer Avon Valley Runners M 250 (59) 0 (168) 250 08:25:40        
Certificate 133rd Derek Tyers & Claire Dossett FRA MIXV 160 (112) 80 (151) 240 11:35:53 99 13.5 273  
Certificate 134th Scott Parnell & Daisy Dougherty [MIL]   MIX 150 (121) 90 (144) 240 11:38:49        
Certificate 135th Graham Percival & David Percival [MIL] Royal Air Force Reserves M 160 (115) 80 (152) 240 12:01:53       G
Certificate 136th Darrell High & Nick Barrable SO & SYO M 150 (122) 80 (145) 230 09:57:02        
Certificate 137th Lloyd Ward & Martin Griffiths   M 160 (118) 54 (161) 214 13:15:15        
Certificate 138th Dan Birley & Greg Stamp [MIL] Royal Navy Royal Army Medical Corps M 102 (143) 110 (139) 212 13:46:32        
Certificate 139th Sally McGrath & Euan McGrath Stubbington Green Runners MIXV 130 (132) 80 (146) 210 09:56:17 100 15 242  
Certificate 140th John Harding & Tim Harding   MV 80 (151) 130 (113) 210 11:52:17 97 10.5 232 G
Certificate 141st Ed Bramley & Adrian Royston   MV 102 (144) 100 (142) 202 13:51:38 107 25.5 254  
Certificate 142nd Louisa Steer & David Marsh [MIL] Military MIX 120 (138) 80 (148) 200 10:51:18        
Certificate 143rd Ahmed Mohammed & Shahid Mohammed   MV 90 (145) 110 (132) 200 10:53:14 92 3 206  
Certificate 144th Richard Perkins & Rudolf Gruber Hauser M 130 (134) 68 (156) 198 13:24:23        
Certificate 145th Ben Costello & Dominic James   M 88 (146) 100 (140) 188 12:45:20        
Certificate 146th Anton Woolford & Daniel Woolford POTOC MV 60 (156) 120 (127) 180 11:50:06 97 10.5 199 G
Certificate 147th Grant Mctaggart & Neil Johnson Darlington TRI M 46 (158) 130 (111) 176 12:07:24        
Certificate 148th Debbie Wilkes & Jackie Barker   FV 110 (142) 64 (157) 174 13:37:00 121 46.5 255  
Certificate 149th Antoinette Winton & Doug Hobbs   MIX 110 (141) 40 (163) 150 11:20:33        
Certificate 150th Duncan Campbell & Jessica Middleton   MIX 8 (160) 140 (99) 148 13:13:41        
Certificate 151st Paul Millward & Ian Atkinson   MV 12 (159) 130 (110) 142 11:51:51 110 30 185  
Certificate 152nd Guy Balmer & Sarah Froy Royal Marines Orienteering Club MIX 80 (150) 60 (159) 140 11:47:28        
Certificate 153rd Gareth Slade-Jones & Tom Steele [MIL] ATR Winchester M 132 (131) 0 (167) 132 09:20:25        
Certificate 154th Declan Woods & Steve Wood   MV 60 (155) 56 (160) 116 12:44:10 100 15 133  
Certificate 155th Simon Higgins & Peter Carvell Congleton Harriers M -44 (166) 150 (89) 106 13:35:33        
Certificate 156th David Wolfendale & David Downes Bowland Fell Runners / BMC Wets Cumberland OC MV -36 (164) 130 (123) 94 13:56:49 127 55.5 166  
Certificate 157th Dave Norman & David Pickard [MIL] ATR Winchester M 60 (153) 30 (164) 90 09:16:42        
Certificate 158th Stephen Coveney & Jerzy Matuszewski City Of Hull AC Stockport Harriers MV 60 (154) 30 (166) 90 10:04:28 132 63 147  
Certificate 159th Heather Warwick & Tom Skelding [MIL] ATR Winchester MIX -50 (168) 120 (126) 70 13:33:08        
Certificate 160th Amy Anderson & Zayneb Al-Adhami   F 80 (149) -12 (170) 68 13:28:21        
Certificate 161st Andrew Muggleton & Toby Wootton Amsterdam MRT & Reigate Girls Mud Running Team M -18 (162) 80 (147) 62 12:54:43        
Certificate 162nd Jenny Lee & Suzy Hankin Northern fells running club F -92 (170) 150 (84) 58 13:51:30        
Certificate 163rd Darren Chapman & Paul Crinnion   MV -40 (165) 80 (149) 40 13:49:18 104 21 57  
Certificate 164th Neil Smith & Richard Hughes Darlington Tri Club M -44 (167) 80 (154) 36 14:06:28 91 1.5 37  
Certificate 165th Steve Marsh & Simon Small   MV 2 (161) 30 (165) 32 11:49:49 98 12 36  
Certificate 166th Adam Hansen & Carel Duplessis   M -64 (169) 90 (143) 26 13:25:46        
Certificate 167th Nick Mackenzie & Geordie Stewart [MIL] ATR Winchester M -144 (172) 150 (81) 6 13:31:45        
Certificate 168th Claire Leggat & Kezia Jukes Royal Engineers F -130 (171) 80 (150) -50 14:24:55       G
Certificate 169th Marcus Tillotson & Kieran Doherty   M -204 (173) 130 (112) -74 14:02:43        
Certificate 170th David Mazza & Maria Mazza   MIX -424 (174) 0 (169) -424 14:55:44       G
    Myles Purchase & Barney Thomas Aitken [MIL]   M 140 (125) -   - -     -  
    James Parker & Ted Swift   MV 80 (148) -   - - 140 75 -  
    Carl Shawcross & Mike Ward [MIL] Army MV 60 (157) -   - - 91 1.5 -  
    Maj Dougy Wilson & Capt Gordon Robinson [MIL] HQ 51 Inf Bde and HQ Scotland MV -30 (163) -   - - 94 6 -  
    Marcus Smart & Kristoffer Mitchelll   M mF   -   - -     -  
    Donna Ratcliffe & Tom James [MIL] ATR Winchester MIX mF   -   - -     -  
    Yoshinobu Takagi & Takashi Chiyoda OMM Japan M mF   -   - -     -  
    Steve Allsopp & Billy Soesilo   M mF   -   - -     -  
    Mundy Kilner & Ben Hamilton Selby Striders MIX mF   -   - -     -  
    Chris Smart & Mike Brooke Town and Country Harriers MV mF   -   - - 128 57 -  
    Kay Hawke & Emma Taylor   F mF   -   - -     -  
    Jamie Funnell & Tom Cavenagh   M mF   -   - -     -  
    Katherine Saint & Sophie Newsham   F mF   -   - -     -  
    Steve Bullock & Maddy Nichols University of Bristol MIX mF   -   - -     -  
    Jamie Hancox & David Godfrey [MIL] BAOC M mF   -   - -     -  
    Dave Marr & Matt Britton Octavian Droobers MV mF   -   - - 96 9 -  
    Dave Greenstreet & Dave Maylor   MV mF   -   - - 97 10.5 -  
    Andy Bell & Darryl Watton   MV mF   -   - - 103 19.5 -  
    Thomas Shelton & Adam Dickie Wakefield Triathlon Club & Dumfries RC M mF   -   - -     -  
    Andy Kuszyk & Dave Cattell   M mF   -   - -     -  
    Ben Psaila & Anna-Marie Watson [MIL] WAA Team MIX mF   -   - -     -  
    Richard Barker & Tim Armstrong   MV mF   -   - - 92 3 -  
    Jon Gower & Adrian Baskerville Whitby M mF   -   - -     -  
    Justin Thomas & Guy Peasley   M mF   -   - -     -